úterý 19. listopadu 2013

Max Factor Beauty&Wellness víkend

Po dobu mé neaktivity jsem se zúčastnila Beauty&Wellness víkendu, který pořádala značka Max Factor. Tento pobyt jsem vyhrála v jejich soutěži.

Na víkend jsem s sebou vzala svoji dlouholetou nejlepší kamarádku. Obě jsme moc netušili, co od toho máme čekat. A obě jsme byli mile překvapené. Luxusní hotel, dárky od Max Factoru, které jsme měli na posteli připraveny, přípitek na přivítanou, neomezený vstup do wellness centra, výborné jídlo. Prostě se o nás starali jako o celebrity. Byla jsem nadšená z wellness centra, kde byly různé druhy saun, bazén s masážníma tryskama. Před večeří si nás vzala do parády nehtařka, kadeřnice a vizážistka, takže jsme se vůbec na večeři nemohli pomalu poznat. U některých dam byla změna doopravdy znatelná. Po večeři následoval bowling, kde jsme se vyřádili. Bohužel některé dámy nám s kamarádkou moc nesedli, hlavně ty se kterýma jsme hráli bowling, takže jsme si bowling moc neužili. Druhý den nás čekalo buď kosmetické poradenství nebo návštěva wellness centra, samozřejmě jsme dali přednost odpočinku a šli jsme se "wellnessovat".

Bohužel moc fotek nemám, protože jsem v té době na blog ani nepomyslela a vůbec jsem nepomýšlela, že o tomto víkendu budu psát článek, takže na více fotek se podívejte zde na facebookové stránky Max Factor.
Zdroj: Max Factor

1 komentář: